Varikatus uksele

Kui otsid metallitööde tegijat, kes ühtlasi pakub ka eritellimusel varikatusi, siis oled õiges kohas.

Varikatuse tegemine

Oleme pidevalt täiustamas oma võimalusi ning juba praegu on meil erakordselt hea ressursside kombinatsioon. Meie töötajad on professionaalid, kes kvaliteedi osas järeleandmisi ei tee. Suudame toota erinevaid  tellimusi ning meie paigaldamisvõimalustel pole praktiliselt mingeid piiranguid.

Kui soovite meie meeskonna asjatundliku liikmega arutada uksekatte tööd või mis tahes suuruse või ulatusega kohandatud varikatuse projekti, siis võta meiega ühendust.

Varikatused

Varikatus ukse kohal ei ole ainult kaunistus maja küljes, vaid omab praktilist eesmärki kaitses maja osasid nagu näiteks ust või akent niiskuse eest ja muude ilmastiku tegurite eest, samas blokeerimata päevavalgust. Hea varikatus on annab nii visuaalselt kui ka praktilisest poolest hoonele palju juurde.

Meie ettevõte koosneb kogenud spetsialistide meeskonnast, kes on pühendunud oma klientide jaoks toodetud metallitööde vastu. Ametlikult alustasime oma tegemistega 2020. aastal, kuid omame kogemust juba varasemast ajast. Samuti oleme pidevalt oma mainet Eesti ehitusturul tõstnud. Hetkel on meil valminud metallitööde ja varikatuste projekte kõikjal Eestis.

Varikatused tüüplahendusena

Maja ehitamise projektis on palju erinevaid tahke. Ideaalse hoone ehitamiseks on vaja palju oskusliku tööjõudu, visiooni ja loovust, kuna maja mõjub samaaegselt möödujate “magnetina” selle välise omaduste tõttu. Lisaks on erinevate elementide integratsiooni oluline küsimus. Struktuur peab sobima sujuvalt ümbritsevasse piirkonda ja see on suur osa n-ö disainivõrrandist. Lisaks uste varikatustele on vajalik leida sobiv lahendus ka aknakattedele, mida kasutatakse päikesekindluse ja ilmastikukindluse tagamiseks. Seega, mõne projekti puhul on vaja teistsugust lähenemist ning lahendust. Ka sellisel juhul saab meie meeskond olla sinu visioonile abiks.

Varikatus muinsuskaitse all olevale majale

Tihti on vanemate majade renoveerimise puhul vajalik jälgida muinsuskaitseameti tingimusi ja piiranguid maja ehituse osas. Üldiselt on määratud maja välisilme tingimused selliselt, et need vastaksid ajastule ja/või maja keskkonnale ja teistele ehitistele. Oluline on, et kui tegemist on mälestisega või muinsuskaitsealal paikneva ehitisega/hoonega, siis tuleb kindlasti enne tööde alustamist konsulteerida muinsuskaitseameti spetsialistiga. 

varikatus uksele

Soovid korraliku varikatust?

Metallitööd on meie peamiseks tegevusvaldkonnaks, mida teostame üle Eesti. Kui soovid hinnapakkumist või asjaliku arvamust metallitöödes, siis võta meiega ühendust!

Korduma kippuvad küsimused

Esimese asjana tuleks arvesse võtta hoone tingimusi, see juures tuleks kindlaks teha kas hoone on muinsuskaitse all või mitte. Pärast seda on asjalik mõelda milline on varikatuse otstarve ning milline disain/materjal sobiks kõige paremini hoonega kokku. 

Teostame töid kõikjal Eestis. Võta meiega ühendust ning anname sulle vajadusel täpsemat infot.

Varikatuste, nagu ka metallitööde puhul on tähtis teada materjali- ning töökulu. Lihtsama projekti hind algab paarisajast eurost, samas keerukamad ja mahukamad projektid võivad maksma minna üle paari tuhande euro. Kui soovid täpsemat hinda teada, siis soovitame meiega ühendust võtta. Aitame läbi viia hinnastamist ning anname väärt nõu.